| ღßaßÿღ a întrebat:

Hi TPU! ma puteti ajuta? vreau si eu un site sau mai multe in care pot gasi mai multe tinute de halloween pentru o petrecere la scoala. vreau doar sa imi fac o idee la pret si la frumusetea tinutei. P. S :daca se poate sa gasiti un site cu tinute mai ieftine pentru ca nu am foarte multi bani momentan. sunt in criza si nu vreau sa le cer parintilor pentru ca le-am promis ca ma descurc singura doar cu economiile mele si nu vreau sa ii dezamagesc. multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| Alyna_2883 a răspuns:

Uite aici un site cu cateva tutoriale cum sa.ti faci un costum...
http://www.ceimbracazi.ro/2009/10/ce-imbraci-de-halloween/
dar daca vrei sa iti cumperi unul potilua de aici
http://www.cadourihaioase.ro/3halloween-deghizari-c-397_103.html
aici ai mai multe chestii de cumparat:Dsh sunt si ieftine:D... sper ca te.am ajutat. fundita?:D:-*

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Http://www.ookee.ro/907-articole-halloween
Costum Halloween - Goblin L

halloweenparty.ro
Sper sa iti fie de folos. Distractie placuta!

| HoneyCocaine a răspuns:

Uite-te la Bruno - The funny shop.