| RayKzor51 a întrebat:

Imi puteti recomanda un parfum pentru barbati care sa miroase puternic si sa atraga femeile?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mai, parfumuri care sa miroasa bine exista, dar care sa atraga femeile inca nu s-a inventat, singurul parfum apropiat de ceea ce cauti tu este "mirosul banilor" si acestia nu miros frumos in toate cazurile, ma refer la banii cash.
Iar acele parfumuri care mai de care mai scumpe cu asa zisii feromoni, sunt niste prostii de marketing... feromonii sunt folositi de catre albine in regnul lor, nicidecum nu dau vreo atractie intre oameni.

| Dismally a răspuns:

1. Nu exista parfum care atrage femeile, nu cu parfumul le atragi
2. Parfumuri puternice ar putea fi: Lalique Encre Noire A L'Extreme, RasasiLa Yuqawam, dar mirosul nu este unul "clasic", placut.
In concluzie ar trebui sa alegi un parfum care iti place, nu te lua dupa performante si nici dupa capacitatea lui de a atrage femeile.

| ReddY25 a răspuns:

Paco Rabanne,Straight, Carolina Herrera, Armani, Invictus, 1 Million, Bvlgari, CK, Hugo Boss etc

| peppapigenjoyer a răspuns:

Dior sauvage