| popalex199999 a întrebat:

Imi puteti spune un parfum de vara care miroase bine si persista mult?

10 răspunsuri:
| biuuu a răspuns:

Pacco Rabanne-Black XS
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| ℓαℓу1999 a răspuns:

Daca vrei pentru barbat:Lacoste
daca vrei pentru femeibig griniorAddict

| gwen4u5 a răspuns:

Escada Magnetism,care e foarte dulce si Moschino Funny,care e foarte racoritor(fresh), insa nu persista atat de mult, dar miroase foarte bine.

| cosmin2sun a răspuns:

Incearca JOOP JUMP rosu sau albastru, e editie limitata de la Gian Franco Ferre si e imposibil sa nu iti placa. Garantez ca iti va placea. mai ales cel albastru. Si te scoate in evidenta. Cum? Poti vedea doar daca iti cumperi.

| adrianadi97 a răspuns:

Frate de barbati cel mai tare, cel mai fin si atragator este cu siguranta Hugo Boss! fundita?:X

| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Touch love struck

| TAzOVsKY a răspuns:

Ia de la Avon JH (Jet Home ) e bun si ff bun.am si eu happy bafta!

| Marya_7001 a răspuns:

Paco Rabanne 1 Million imi place f f f mult :x
http://www.aoro.ro/......-toilette/

| popalex199999 explică:

Eu ma refer de barbati...laughing

| popalex199999 explică:

De barbati sa fie nu de dame ca?winking