| picsssie a întrebat:

In 5 august e ziua lu vaRumIiu` face 5aNisHorii`. IntrBare`?

Ce sa-i cuMpaR? Sa nu`i dAu baNi.Pattetic.

RaspunSs pana paee: 4 aug. P) Funda +++++ vOtt :X

RapiDD :X

13 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

OMG! Nu am inteles nimic din semnele insirate.

| Ramonaaaa a răspuns:

Bunabatting eyelashes!
In primul rand, ar trebui sa incetezi cu scrisul asta pentru ca nu te face sa pari mai interesanta iar userii de pe acest site(din cate stiu!) nu prea apreciaza acest gen de "scris".
La multi ani pentru verisorul tau! Ai putea sa ii cumperi niste hainute cu diverse personaje de desene animate cum ar fi Pokemon, Thomas si prietenii sai, Bakugan,Masini(stiu de la fratimiu).
Poti sa ii cumperi o jucarie :o masinuta, un trenulet, un animal de plus. Poti sa ii iei un set de carioci pe langa asta sau de creioane colorate si o carte de colorat sau o carte de povesti,o enciclopedie pentru copii cu ar fi cele cu Winnie The Pooh care se dadeau inainte la nu stiu ce ziar.
Poti sa ii cumperi un ghiozdanel cu personaje din desene animate pentru gradinita,un set cu gel de dus si sampon pentru copii Dalin, DVD-uri cu desene animate, un puzzle mai usor de facut, un set de cuburi mari sau de piese lego, un penar frumos, o planseta de modelat si o cutie de plastilina colorata.
La orice cadou i-ai lua, nu uita sa adaugi si niste dulciuri cum ar fi o punga de pufuleti, o ciocolata, o punga de bomboane moi, etc.
Bafta happy!

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

SsInCeer` ChIar Nu'mI` PaasSA ce` 0 s'ai CuMpeRi` Dar sTiU Ca Aaai` uN SscRis Ft. IdioTesc straight face

ps: tie- cumpara'ti un abecedar, ti'ar folosi unul.

| Deea a răspuns:

O masina cu telecomanda b-)

| Andreea_8406 a răspuns:

A trebuit sa ma chinui ceva timp sa descifrez ce ai vrut tu sa zici. In legatura cu ziua de nastere a verisorului tau.pai poti sa-i cumperi un Playstation sau un volan cu pedale sau un puzzle...

| Carmy21 a răspuns:

Pai poti sa ii cumperi un joc si o ciocolata, niste pantaloni sau un tricou. dar te sfatui un joc si o ciocolata pentru ca hainele o sa ii ramana mici. poti sa ii iei un kinder ou pentru ca se va bucura e copil.

| deea00roxx a răspuns:

O jucarie sau o carticica... nnuush

| FoarteLetargic a răspuns:

Jucarii.
Numai bine!

| PatyKan a răspuns:

Eu zic sa ii cumperi o masinuta sau vreo jucarie [cu vreun personaj din desene care ii place]... Poti sa ii cumperi si o sticla de sampanie pentru copii happy

| Smiley a răspuns:

Buna! pai poti sa ii iei o jucarie de plus(poate un ursulet),niste masinute de jucarie, poate un puzzle sau un joc gen piticotlaughing, o carte de coloratlaughingFunda?

| LexieG a răspuns:

Poi i-ai putea cumpara o masinuta cu telecomanda, o minge, o trotineta, o jucarie maaare de plus big grin, un insectar sau un ierbar si ati putea colectiona impreuna flori sau insecte, ati petrece putin timp impreuna sau i-ai putea cumpara jocuri cum ar fi: nu te supara frate, moara, remy, sah, table. Sper ca te-am ajutat. fundita plz big grin

| diclorofosfat a răspuns:

Cumpara-i un dictionar si foloseste-l si tu!

| Cristinaaaaaaa a răspuns:

Pai, ceva jucarie :*