| Elyyyxx a întrebat:

In ce perioada a lunii sunt cele mai mari reduceri ca vreau sa-mi iau niste jordani si nu stiu cand au pretul cel mai mic

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa-ti iei orice pereche de incaltaminte, fara sa ai pretentie la branduri, mai ales cand nu ai bani si nu-i cazul sa starmbi din nas.
Nu exista anumite zile cand sunt reduceri, ci atunci cand are chef seful de magazin, dar asta se intampla foarte rar, intai urcand pretul ca luna urmatoare sa-l aduca ianpoi, fiind doar o inselatorie de marketing.