| Danykmz a întrebat:

Întrebare pentru cei din Moldova. Eu sunt din Romania și am RONI.
Câți bani moldovenești trebuie sa am ca sa-mi cumpăr iPhone 13?happy Există magazin Apple in Moldova? (Fără hate doar întreb)

1 răspuns:
| manuemanoil a răspuns:

Prețul unui iPhone 13 variază în funcție de model și de locație. În Moldova, prețurile pot diferi în funcție de magazin sau de sursa de achiziție.

Dacă dorești să achiziționezi un iPhone 13 de la un magazin Apple în Moldova, poți verifica prețurile disponibile pe site-ul oficial Apple sau poți contacta un magazin Apple din Moldova pentru a obține informații mai detaliate.

Dacă vrei să achiziționezi un iPhone 13 în Moldova folosind leii moldovenești, va trebui să faci o conversie a prețului în lei moldovenești folosind un convertor de monede. Piața valutară și rata de schimb pot fluctua, așa că este important să verifici rata de schimb curentă înainte de a face o achiziție.

Este posibil ca magazinul Apple să accepte și alte monede, cum ar fi leul românesc, dar ar trebui să contactezi magazinul pentru a afla mai multe detalii despre opțiunile de plată disponibile.