| eXoR a întrebat:

Ma gandeam sa imi cumpar niste bascheti si am pus ochi pe astea dar singurul lucru care nu-mi place e ca is cu scai si stiu ca se strica repede ca am mai si avut da nu bascheti deci daca imi puteti spune si mie daca ar merita sa-i iau
Astea sunt...
http://www.mycloset.ro/......ck--328667

1 răspuns:
| 9090906 a răspuns:

Daca tie iti plac mult poate ii poti cumpara numai daca au si celelalte fete, adica daca sunt la moda
Daca tu consideri ca ar fi neplacuti datorita scaiului iti poti intreba parintii sau prietenele...