| BrokenBarbie a întrebat:

Mi-am deschis un blog cu haine. Credeti ca pretul paltonaselor si al gecilor este prea mare? Va astept cu propuneri.

3 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Pai da-ne si site-ul ca sa ne dam cu parereawinking

| ahlrh a răspuns:

Si ce pret au "Paltonasele si gecile" la ora actuala?

(O fac intentionat are blogul pus pe profil, dar fiecare intrebare trebuie sa fie cat se poate de explicita, noi nu avem de unde sa stim unde iti pui tu adresa/link-ul.)

| Ady00pk a răspuns:

Schimba si tu infatisarea bloguluihappy culoarea pe care o ai pe bloc arata ca si cand ai vinde antichitati...sau ceva vechi. Pune si tu o imagine si culori mai deschisehappy ceva care sa para mai profesionist si sa dea incredere.Preturile sunt acceptabile.Si incearca sa pui preturile pe poza sau altfel de cum sunt acum pentru ca e cam greu sa-mi dau seama ce pret are produsul.Cand faci pozele la haine punele pe ceva alb sau ceva sa para profesionistbig grin Nu pe peretele acela de lemn maro-portocaliu. happy