| DeDe9666 a întrebat:

N-am nicio idee ce sa-i iau iubitului meu de craciun...ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| YoungHomie a răspuns:

Pei nu stiu poti sa'i iei un ursulet cu caciulita de mos craciun in capbig grin mie imi plac aiaaaa sunt asa de draguti:X:X sau gandeste-te mult la ce ii place lui ...mai bine dai ceva facut de manuta ta. eu i-am facut un calendar in photoshop si o sa ma duc sa-l scot la fotograf si eu stiu poti sai iei un fular sau o bluza si sa te duci sa inscriptionezi ceva pe el care sa aiba legatura cu craciunul si cu voi doi o poza cu voi doi spre ex si un text gen Craciun Fericitthinking

nu stiu sa fie oricum ceva legat de craciun si sa petreceti sarbatorile impreuna ca sati aduci aminte de clipele petrecute cu eltongue

12 răspunsuri:
| AliceInMordor a răspuns:

Poti sa iei ceva de la bamboo

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Un ursuletz de plus. cadoul perfect love struck

| denisa_8252 a răspuns:

Buna
poti sai iei o caciula de mos craciun.sau sa mergeti undeva la patinoar sa va distrati. sau mai poti sa-i cumperi o geaca niste blugi. un lucru distractiv. sper ca te-am ajutat

| YoungHomie a răspuns:

Ms:* sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva barbatesc. Ex parfumuri, haine etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cumperi ceva de firma dragut si ieftin din Pavilonul H.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El ce varsta are?

| aLexx_6290 a răspuns:

Pai poti sa-i iei un ursulet de plus si oo scrisorica cu "te iubesc " intr-o alta limba[limba lui pref]; x

fundabatting eyelashes

| iza_4323 a răspuns:

Poti opta pentru o cina romantica
daca vrei un cadou mai special, personalizeaza un obiect cu un text sau cu voi doi
cumparai un parfum care ii place, un ceas, sau o cravata ceva ce sa poarte in culoarea preferata
sau si mai simplu imbracam in mos craciun

| andrutzykazana a răspuns:

Pai depinde ce gen este. Dar ii poti lua:un ceas, un lantisor...

| mrdoru a răspuns:

O rama Foto cu o poza cu voi doi, ca sa te vada mai des.

http://www.luxurygifts.ro/produs/870/rama-foto-sweethearts/

| yxof a răspuns:

Pai cel mai des cadou pe care il fac eu e o poza intr-o rama cu persoana respectiva si cu minebig grin, e scurt si la obiect:*