| elly_2808 a întrebat:

Nu stiti care este cea mai buna revista dintre BRAVO si BRAVOGIRL?

Răspuns Câştigător
| RougeEttiquete a răspuns:

Iop zic ca BRAVOGIRL e mai mult pentru fetebig grin

7 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

BRAVO e cea mai tare

| Ancutsa a răspuns:

Buna!

Eu as alege bravo mi se pare altfel decat bravogirl dar si aia e faina.

| blondutzata a răspuns:

Bravo iti recomand dar si putyn bravogirl

| SexyChick a răspuns:

Bravogirl love struck bravo e doar despre vedete dar bravogirl e decicata special fetelor :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea Bravo e mai tarewinking
big grin big grin big grin

| ionika_5002 a răspuns:

Pai amandoua sunt la fel de bune doar le produc aceiasi oameni happyhappyhappy

| madymaryflor a răspuns:

Depinde pentru ce o vrei. Daca vrei pentru vedete ia-o pe BRAVo, dar mie imi place mai mult BRAVOGIRL pentru ca e mai mult pentru fete si te ajuta mai mult.