| CFuNky a întrebat:

Pai...am 14 ani si doresc sa ma imbrac "la moda". Sunt baiat si nu prea ma am ca voi asa cu modalaughing
Dati-mi si mie site de ceva haine,(pantaloni, bluze, sepci, adidasi, etc...) de vara...
Astept raspunsurile si cine imi da cele mai bune idei are funda si vot!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| DaaNNuuTzz a răspuns:

Nebunule(in sensul bun), imbracate cum iti place tie happy Vrei stil rapp? Haine largi(hanorace, tricouri un pic mai mari decat hanoracele, o sapca NY) sunt multe lucruri. Mai bine te imbraci cum iti place tie, decat sa le satisfaci poftele altora, iar tu sa te simti ca naiba happy

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Am auzit *dp net* ca anul asta * 2011* se poarta albastru electrikhappy
poze poti cauta pe google imagini daca dorejtihappy

la fwete se mai poarta si stilulul "marinar" adica in dungi alb cu blue happy

funda?batting eyelashes

| CFuNky explică:

A fost folositor mai ales site cu Kiabi fiindca am acest magazin aici in oras!big grin