| ☼A♥n♥d♥r♥e♥e♥A☼ a întrebat:

Peste cateva zile va fi ziua de nastere a verisoarei mele...Nu am nicio idee pentru cadou. Ce imi sugerati sa ii cumpar? Dau fundita pentru cea mai buna ideekiss:-)

Răspuns Câştigător
| crazygirlyo a răspuns:

Depinde si ce stil are ai putea sa ii iei ceva special cum ar fi o rama cu o poza cu voi. sau ceva ce isi doreste de mult timp daca o cunosti cu singuranta sti ce vrea si oricum indiferent ce i-ai darui gestul conteaza si cu singurata va fi foarte incantata! succes http://www.tpu.ro/design/images/emoticons/11.gif

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Depinde cati ani are verisoara ta, cumpara-i ceva produse cosmetice daca e adolescenta sau daca e mai mica animale de plus ceva thinking

| XxXLollipoPXxX a răspuns:

Pai ai putea sa ii cuperi ceva simbolic. Depinde de personalitatea ei, de ex: accesorii, o bluza sau ceva care o reprezinta... un ornament... happy

| JsBeibDOLL a răspuns:

Cati ani are? daca pana in 13, si e fan hm, ai putea sa-i iei un tricou cu ea, sau o papusa, daca e mai mare de 13 atunci hainele sau obiecte make-up sunt cadoul perfect.

| dddddadada a răspuns:

Ar fi o idee sai faci un cadou mare si cu o felicitare de ziua ei, felicitarea o poti cumpara, utate la chinezi sa vezi ca poate au ei felicitari de vanzare.
daca gasesti, alege una frumoasa happy

cadoul va trebui sa fie mare.sau mic.cum doresti.

daca verisoarei tale ii plac ursuletii de plus sau ceva de plus (sa fie mare atunci poti sai iei un ursulet mare de plus)
daca ea doreste ceva mai mic ii poti lua un mp4 sau telefon mobil.winking

sper ca ti-am fost de folos, la mult ani ei tongue

Funda?

| kayla a răspuns:

I-ai putea lua o bluzita sau un parfum

| gagaangel a răspuns:

Buna
pai daca ii plac hainele ii poti luat un tricou dragut sau ii poti face o surpriza si sa o duci la un strand sau sa ii cumperi un ursuletz acum depinde si de varsta pe care o are tongue

| O.o V@13n7!n@ o.O a răspuns:

***... e cel mai de efectwinking