| DaDaDaDa69 a întrebat:

Recomandati site-ul Geek sustinut de Wish? As vrea sa cumpar un mouse si tastatura, si vad pe acel site produse foarte bune si aratoase la prima vedere, dar si extrem de ieftine. Din cate am vazut nu se percepe taxa vamala sau comisioane, dar vreau sa stiu daca sunt de incredere. Va rog sa ma ajutati cei care ati mai facut comenzi de pe acel site sau aveti prieteni care au facut comenzi de acolo.

1 răspuns:
| Nicky666 a răspuns:

Am comandat de acolo un mouse de 20 dolari cu 1 luna in urma, si merge perfect.Recoman acest site