| BoBoLiNo92 a întrebat:

Sambata am nunta... Am sacou negru si ma intrebam. Ar merge o camasa roz? big grin Ori roz ori negru ori alb? happy Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| MihaiMihăiuş a răspuns:

Sincer sa fiu, negru merge cu alb foarte bine, dar e alegerea ta.Nici roz nu e rau, iar negru nu-ti lua ca negru cu negru e ca si cand n-ar fi.

9 răspunsuri:
| AndrogynBeauty a răspuns:

La sacou negru, te sfătuiesc pentru o cămaşă albă dar fără cravată.

| Annitu a răspuns:

Roz e prea de. cocaIar... fara supararewinking

| Barajag a răspuns:

Eu consider ca tu ar trebui sa alegi ce-ti place tie, iti pot recomanda toate cele trei culori, alb sau roz, negru insa nu stiu cat de mult te avantajeaza, mai ales daca ai sacoul negru.Bafta si distractie placutabig grin

| Deea a răspuns:

Cu siguranta alba. Baietii sunt frumosi cu camasi albe...negru in nici un caz deoarece ai sacoul negru si dupa aia o sa fie tot negru si nu ii misto. Deci alba.winking

| zacrazy a răspuns:

Alb si negru sunt nonculori. Cu ele merge orice combinatie. Deci da, ar merge o camasa roz.

| AlexxaRainbOw a răspuns:

Si parerea mea e ca mai bine te'ai lua camasa alba love struck :* ppooOpp se potriveste mai bine ca SacoOul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, daca esti popo_nar poti sa iei si camasa roz laughing

| ladygaga a răspuns:

Ar merge o camasa alba bineinteles.Rozul nu prea da bine si daca ai si sacoul negru+camasa neagra nu da bine.Totusi e nunta, nu inmormantare sa te duci tot in negru.

Deci, raman la camasa alba. Parerea mea.

| KidoPink a răspuns:

Nu mie una mai ales pentru o nunta nu imi place combinatia de roz si negru, ai putea folosi camasa alba si sacou negru. fundita?love struck