| Daniel_6553 a întrebat:

Sal TPU. Am si eu nevoie de ajutor. Mi-am luat un lant de argint foarte frumos dar vreau un pandantiv la el. Stiti cumva vreun site de pe care pot cumpara un pandantiv de argint in forma de pana de chitara?

5 răspunsuri:
| Guster a răspuns:

Se poate face pe comanda sau cauta pe piese vintage.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu am vazut pe net.Sunt tot felul de minunatii din pana de chitara:inel,cercei,colier, pandativ de agatat la telefon, insa din argint pentru lantic nu am vazut!
Ideea e buna!
Cel mai bine ar fi sa iei argint si sa te duci la un bijutier! Iti va prelucra exact ce iti doresti! Ii duci un model si in cateva zile e gata!

| Gabidm a răspuns:

Îmi pare rău dar la noi nu prea am văzut, cel puţin nu online.
Însă uite un site drăguţ străin poate te ajută cu ceva : http://www.silverpicks.co.uk/categories/showcat/2

Succes :)