| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Am gasit un parfum de marca pe unul din site-urile de anunturi, pretul este unul f. mic iar in descriere spune: Parfumul este replica, prezinta acelasi ambalaj, miros, cantitate de parfum cu cel original. Mirosul persista aproximativ 6 ore pe piele in functie de ph-ul fiecarei persoane.
La ce se refera cand spune" parfumul este REPLICA"? Inteleg ca nu este original... Ce ma sfatuiti, sa-l cumpar sau nu? (este vorba de Magie Noire)

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa nu iti iei...mi-am luat si eu odata un astfel de parfum si ma tinea maxim jumatate de ora(pe net scria ca ma tine 8 ore). sper ca te-am ajutatwinking

| alice1999 a răspuns:

Eu zic sa nu iti iei...mi-am luat si eu odata un astfel de parfum si ma tinea maxim jumatate de ora(pe net scria ca ma tine 8 ore).S
per ca te-am ajutatwinking