| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, ce sa fac daca am vazut un produs sa zicem ca pe eMAG si era la reducere si acum scrie ca e stoc epuizat? sar purea sa mai baga acel produs ca-sa il pot cumpara?

Răspuns Câştigător
| SAMM0603 a răspuns:

Nu se stie, din moment ce era la redurere probabil vroiau sa scape ce acel produs mai repede fiind putine si incurcandu-i. Oricum, chiar daca aduce acel produs di' nou nu cred ca va fi iar la reducere prea curand. Eu zic ca iei numarul de telefon de pe pagina lor si sa-i intrebi cand mai aduce acel produs si daca va mai fi la reducere ca ei iti vor raspunde cu drag si sigur.

3 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Produsul a revenit in stoc: http://bit.ly/1rSllXp

| MikiMIHAI1324 explică:

Frate ce ai dat tu e bun dar nu are 8gb din contra are 4