| ProtaMan a întrebat:

A comandat cineva de pe www.dehaine.ro?

Vreau sa imi dau comanda o geaca si a fost printre cele mai ieftine site-uri si nu vreau sa iau o teapa.

Daca ati comandat de pe acest site lasti un mesaj aici va rog.

Va multumesc.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Cos2345 a răspuns:

Salut, nu recomand. Eu le-am returnat o geaca pentru ca imi era mica insa nu mi-am mai primit banii inapoi. I-am sunat de mai multe ori si de fiecare data mi s-a promis ca mi se vor returna banii dar numic. Probabil au "uitat". Aveti grija!