| JustDoitforme a întrebat:

A cumparat cineva ceva de pe acest site: http://www.smallprix.ro/?!
Am haine ieftine si unele sunt chiar faine, de aceea mi se pare dubios :-s!

6 răspunsuri:
| bogdanworld a răspuns:

Eu am luat si sunt super ok. mi-au ajuns in 1 zi si nu am avut nici o problema cu ei. hainele sunt mai calitative decat ma asteptam. am vazut unele produse ale lor in magazine cu preturi si de 3-4 ori mai mari. vedeti ca au si posibilitate de schimbare a produselor. va recomand www.smallprix.ro

| JustDoitforme explică:

Edit: "Au haine:

| iulusdavid a răspuns:

Mai bine urmaresti reducerile la hainele de firma din magazine serioase.

Un serviciu bun e cel de aici http://eepurl.com/DYMNH
care iti trimite pe email gratuit, reduceri si produse ieftine din magazinele de la noi.

| xoxogossipgirl30 a răspuns:

Stiuu, si eu incerc sa aflu :d

| dana23pitesti a răspuns:

Da, de asta va recomand sa incercati www.haine13lei.ro acolo nu se pune problema de retururi...

| Stefan_Cosmin_1989 a răspuns:

Da eu am cumparat de 2 milioane haine si astept de 2 luni banii inapoi..cred k nu ii mai vad.