| mafiot1 a întrebat:

Salut.Am o problema si anume:Vreau sa comand ceva de pe site-ul official Apple din America si cand dau Check Out imi spune sa introdul Codul Postal iar eu l-am introdus dar imi spune Please enter a valid zip code.Ps; Sunt din Romania si as vrea sa stiu de ce nu ma lasa sa comand?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu trimit in Romania - codurile acceptate sunt doar ale lor

| Paula2018 a răspuns:

Din pacate nu ai nicio sansa... nu trimit in tara. Incearca alte alternative...

| Neutrull a răspuns:

Pentru ca Trump o gatat de zitit zidul. Si eu am vrut sa imi comand ceva de pe un site american dar nu merge