| TlkCast a întrebat:

As dori sa stiu cum sa platesc "chestii" pe net fara sa am card de credit... ceva de genul paysafe, numai ca paysafe nu pre este folosit.Acum as dori sa cumpar WoW si sa platesc lunar dar nu am card.....as dori o soutie gen paysafe! Dau funda! PLz help

Răspuns Câştigător
| Mockingjay a răspuns:

Metodele de plata fara card ar fi ramburs (numerar la primirea produsului), ordin de plata sau prin sms. Cel mai convenabil totusi e paypal, zic eu, dar si acolo iti trebuie card de cerdit/debit.