| sanboss a întrebat:

Cand va fi black friday anul asta? Altex-mediagalaxy-germanos-eMAG

Ms

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

EMag 18 noiembrie, Altex toata luna Noiembrie dar nu se stie precis, Media galxy n-a publicat nimic si Germanos in 18 si 25 Noiembrie.

1 răspuns:
| wannabe a răspuns:

Ca sa tii minte si pentrul anul asta dar si pentru ceilalti ani. Black Friday se organizeaza la nivel mondial in ultima vineri a lunii noiembrie. (Inainte ca lumea sa inceapa sa-si cheltuie banii pe lucrurile pentru Craciun - asta e strategia de marketing aplicata). Funda te rog?