| eusuntcipi a întrebat:

Salut. Daca am comandat ceva prin easybox pot ridica coletul de la depozitul SameDay? Coletul e in depozitul local insa eu diseara plec din oras si cred ca ei doar maine o sa il lase in locker. Stiu ca sta 36 ore dar eu nu ma intorc pana saptamana viitoare. Stiu ca un colet achitat sau cu plata la curier il poti ridica, insa nu stiu pentru easybox cum functioneaza.

Răspuns Câştigător
| carevaescu a răspuns:

Ii poti suna sa le explici situatia.

Dar daca nu ridici coletul in timp util se intoarce la expeditor ca retur.

In cel mai rau caz, roaga pe cineva sa-l ridice.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Roagă un prieten să-l ia după ce ajunge la easybox.

| Frank51 a răspuns:

Nu îl poți ridica decât după ce a fost alimentat în locker.