| florinipad a întrebat:

Salut,daca stau intr-o localitate din Jud. Tulcea si vreau sa imi cumpar ceva in valoare de 900 ron de pe eMAG va trebui sa platesc vreo taxa in plus deoarece nu stau intr-un oras?

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Transportul este gratuit la eMAG peste 90 de lei: http://bit.ly/emag-transport-gratuit vezi la livrare. Vezi nu cumva daca il poti ridica dintr-un showroom din Tulcea.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa platesti doar transportul, daca acesta nu este gratuit (il plateste eMAG).

Răspuns utilizator avertizat