| ionut123K a întrebat:

Salut! De la ce suma este livrare gratuita pe shein?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

La comenzile de minim 29$ este transport gratuit (livrarea standard), insa eu as sta departe de chinezi indiferent de ce rahaturi vand, m-am convins de acum ceva ani cu AliExpress, chinezul nu este serios in general...ce seriozitate poate prezenta un comerciant de marfuri fake? aplica acest principiu tuturor comerciantilor

poti citi despre livrarea care te intereseaza aici https://us.shein.com/Shipping-Info-a-280.html

| Violleta2022 a răspuns:

Scrie asa :

"Free shipping for orders over $29.00"

| dullcat a răspuns:

Ai cautat pe site?

| bananutza a răspuns:

Depinde.
in mod normal livrarea de pe shein este gratuita daca depaseste $30, dar de cele mai multe ori, cei de la shein baga "oferte" cu livrare gratuita.
spre exemplu, acum cateva zile, livrarea era gratuita la orice iti cumparai, nu exista o suma fixa. sunt dati in care trebuie sa depaseasca aprox. 45 de lei, sau chiar 95.
daca nu indeplinesti conditiile din ziua respectiva, iti sugerez sa astepti sa prinzi acea "oferta" in care te incadrezi cu comanda. mai multe poti afla pe aplicatia lor, unde iti spune exact ce suma trebuie sa indeplinesti cand intri in cos.
sper ca te am ajutat!