| anonim_4396 a întrebat:

Eu vreau sa imi iau un telefon nou si nu stiu pe care sa il aleg dintre urmatoarele: HTC One S, black si Samsung galaxy s2 plus, blue gray.

Răspuns Câştigător
| AlexandruUrsachi a răspuns:

Salutare,

Eu iti recomand cu incredere Samsung Galaxy SII Plus. Unii il cred un telefon slab, dar este foarte bun.
Are un sistem de operare Android v4.1 dar ii poti face Upgrade la ultima versiune, un procesor Dual Core de 1, 2 GHz ( jocurile gen subway, temple run 2 ruleaza perfect ). Camera foto este de 8.0 MP si are un blitz LED iar camera foto secundara are 2.0 MP si o poti folosi la apeluri video de pe Skype.
Memoria RAM este de 1 GB iar memoria interna a telefonului este de 8 GB, dar suport si un card microSD de pana la 64 GB.

Uite de unde il poti cumpara ( ai garantie 2 ani, transportul gratuit in orice localitate )
eMAG: http://bit.ly/SamsungGalaxyS2Plus_eMAG

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Galaxy S2 Plus, are un procesor foarte bun, mai ales camera de 8 megapixeli, si un cel mai nou si mai bun Android de unde iti poti descarca toate aplicatiie dorite.