| E6 a întrebat:

Imi puteti spune va rog frumos niste site-uri de shoping online cu electronice, haine etc. unde pot platii prin paypal sau alert pay.Site-urile vreau sa fie romanesti ca sa nu astept/platesc la vama ci doar curierul daca e nevoie.Multumesc astept raspunsuribig grin

4 răspunsuri:
| alexandra22 a răspuns:

Okazii.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| costelus907 a răspuns:

Ai putea incerca: www.totulredus.ro este romanesc si e totul redus adica cu reducere!

| E6 explică:

Interesant site-ul da nu vreau sa platesc in lei adica cu banii in mana la livrare ci doar prin paypal daca se poate.Alte raspunsuri va rog frumos...:-s