| Bogdan22ctn a întrebat:

Merita sa cumperi diverse produse din strainatate cum ar fi haine, acesorii pentru masini, etc si sa le vinzi la noi?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă știi cum sa le vinzi merita

| sierra1 a răspuns:

Dacă o faci in profit, clar că merită

| Alexuţ02 a răspuns:

Fake-uri la firme precum Gucci, Versace, Givenchy, Prada, etc, merită pentru că sunt dorite și sunt ieftine în comparație cu prețul original

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde la ce pret le cumperi și mai ales, ce produse, de exemplul la mașina, degeaba cumperi un produs turcesc, ce nu a auzit nimeni de el și încerci sa îl vinzi aici, nimeni nu vrea sa își pună pe mașina produse ciudate, la fel și la haine, decât sa cumperi fake-URI și sa le vinzi aici, mai bine las-i balta, nimeni nu mai cumpara așa Ceva, iar produsele originale sunt m la același pret cu cele din Ro, dacă nu mai mari, Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde pretul, cu cat cumperi, si depinde piata, cui vinzi si cum te gasesc oamenii aia carora vrei sa le vinzi, adica cum iti promovezi afacerea.,
trebuie sa ai bani sa investesti. nu poti sa cumperi presuri de peugeot 307, si tetiere de audi tt, ca sa nu mai zic ca sunt ani diferiti, si nu se potrivesc piesele, si eu sa caut poate, faruri, si tu sa n-ai. doar daca gasesti vreo companie de-asta bomba, sa cumperi engros de la ei, sa zicem, numai faruri. dar aia n-or sa iti vanda tie la bucata, trebuie sa iei sute de bucati sau mai mult, apoi incet incet sa te expandezi si pe altele. eu stiu, nuci de schimbatoare de viteze s-a.m.d

| ruddy a răspuns:

Da si nu, depinde de tine.Eu ma prieteni ce se o ocupa cu masini, dar acesta sunt si pasionati, stiu si mecanica bine. Nu ii usor, doar sa mergi iei masina si gata. Trebui sa stii bine preturile, sa stii ce cumperi, sa nu iei ceva cu probleme.