| Anonim13265464 a întrebat:

Salut pe 12 februarie este ziua surori mele implineste 11 ani si nu stiu ce sa-i iau dati-mi si mie niste idei

Răspuns Câştigător
| bianca93 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi sai spui ceva dragut si o mica atentie sa vada ca tii la ea...

15 răspunsuri:
| Cleona a răspuns:

Daca are 11 ani s-ar bucura sigur sa ii iei un ursulet dragut, sau depinde ca ii place, poate un lantisor de la avon, o geanta de culoarea ei preferata, depinde...

Răspuns utilizator avertizat
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Depinde ce ii place ei big grin Tu o cunosti mai binehappy Trebuie sa stii ce ii placebig grin
Uite cateva idei :
-O jucarie mare de plus happy De exemplu un ursuletlove struck
-O papusa happy
-O bluzita dragutalove struck
-Un parfum happy E ea micuta da un parfum nu stricalove struck
-Niste carti pentru varsta ei love struck
-Un joc happy Iti recomand Metropoli happy E foarte interesant happy
-O bratara frumoasalove struck
La multi ani pentru surioara ta!kiss

Abh
| Abh a răspuns:

O enciclopedie.

| Clauditza a răspuns:

Paul27 asta e super

| denisa20 a răspuns:

Poti sa ii iei :un ursule micut si pufos, un parfumel, niste cercelusi, un jurnal frumos.La multi ani:*

| User a răspuns:

Ceva cu hannah montana sau miley cyrus sau just in biberonlaughing sau demi lovato.

| VladyCristian a răspuns:

Un ursuletz happy sau o pereche de cercei laughing Incearca sa iti dai seama cam ce ii place

| Kqzu97 a răspuns:

Pai documenteazate sa vezi cam ce-i place cam ce si-ar dori, sau intreab-o dar fara sa-si dea seama, poate o bluza sau o pereche de blugi sau un ipod sau un mp4 nu stiu.La multiani! din partea meakiss

| TheToxicNightmare a răspuns:

Un parfum, o jucarie de plus, o haina, un tricou...etc., o papusa, o gentuta...ai multe categorii.

| biank98 a răspuns:

Depinde de preferintele ei, uite niste idei:
-un tricou
-o bratara
-un lantic
-o carte
-un ceas

| marry_7650 a răspuns:

O gentuta si prin toate buzunarele sai pui cate ceva surpriza cum ar fi un loz in pilc, o pereche de cercei, un biletel cu urarile tale de bine, o ciocolata sau chiar o trusa mica de machiaj pentru fetite baftabatting eyelashes

| Kataa a răspuns:

Ai putea sa ii iei telefonul nou Samsung Corby ca nici nu e foarte scump(il are la reducere Vodafone)ce culoare crezi ca i-ar placea sau un ursuletz pufos si dragut sau un mpt 4 ceva... Sper ca yi-am fost de ajutorwinking

| teuta99 a răspuns:

O bratara din aur, o invitatie undeva unde ii place, o pereche tare de bascheti de la firma red primesti cadou o bratara sau un lant!

| ad0tza a răspuns:

Daca aer 11 ani, nu stiu daca mai are nevoie de papusi sau ursulet
numai daca e gagauta
eu as zice sa ii iei un lantisor sau niste bratari
ceva care sa poarte
si parfumul ar fi o solutie
depinde ce ii place