| LiviuJoaca a întrebat:

Am 12 ani si nu stiu ce sa-i cumpar mamei mele de 8 martie, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Daniela_Alexia_1995 a răspuns:

Http://bit.ly/1Rvrvcd

Poti incerca aici la avon, acum cu ocazia zilei de 8 martie sunt reducerii mari, si altfel faci impresie cu un produs comandat decat cu o floare. funda?

8 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Depinde in primul rad de buget ii poti lua o floare sau un ghiveci de flori ex o orhidee, o bratara, lantisor, o cutie de bomboane, o esarfa, o crema, o bluzita, un portofel, o geanta. Nu conteaza valoarea neaparat ci gestul happy

| RareşTPUro a răspuns:

S-ar bucura mai tare daca i-ai face ceva frumos (creat de tine), decat sa-i cumperi ceva. Adica s-ar bucura si daca i-ai cumpara ceva. Dar s-ar bucura si mai mult daca i-ai face ceva cu mainile tale!

| VibeTrix a răspuns:

E sarac, lasati-l...n-are bani. fa-i o felicitare scumpule

| BroascaCuElice a răspuns:

O floare?!

| ToKen a răspuns:

Ce zici daca iei o felicitare si-i scrii ceva?
Nu e foarte scumpa.
Ii ceri bani de buzunar laughing si te orientezi dupa.

| Madesz a răspuns:

Un cadou.

| icmitea a răspuns:

Nu stiu incearca sa confectionezi un inel am facut-o gasesti pe youtube modele si iai o floare pe care sa ii scrii un mesaj pe un biletel

| LiviuJoaca explică:

Nu ce Iasi putea darui da de unde sa iau banii?