| CinevaIntreabadetoate a întrebat:

am comandat ceva de pe okazii.ro si acolo scrie asa "- Produsul se poate returna in maxim 3 zile lucratoare
- Metoda de retur: Ramburs contravaloare produs
- Costul transportului va fi suportat de catre cumparator
- Alte detalii: Retur acceptat in conditiile Garantiei de Livrare
- Pentru plata online cu cardul - Retur acceptat in conditiile Garantiei de Livrare"!
Ce insemna asta? Ca daca trimit produsul inapoi mai primesc banii?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Primesti banii, dar suporti costul transportului

| Bobby711 a răspuns:

Primesti banii inapoi insa va trebui sa platesti transportul cand vor venii la tine sa iti ia ce ai cumparat inapoi iti vor cere bani