| andrei00sb a întrebat:

Am comandat un produs astazi(vineri) pe la ora 1 de la magazinul eMag (mentionez ca scrie ca il au in stoc). Ei zic ca livreaza in maxim 48 de ore in tara... intrebarea este daca poate ajunge in sibiu pana maine (sambata). Livreaza sambata si duminica?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Se poate sa ajunga si maine. Din cate stiu duminica nu livreaza. Uita-te in cont la starea comenzii sa vezi daca a fost preluat produsul sau ceva de genul.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

48 de ore in zile lucratoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! va ajunge luni!

| andrei00sb explică:

Gata am primit mesaju maine de la ora 9 la ora 12 primesc comanda... treaba rezolvata