| MotoKatâr a întrebat:

Am dat o comanda de pe StoreShopping, de niste adiddasi( Aceia SuperStar de la adiddas cu negru si alb) si mi-au venit rupti intr-o parte si mărimea pe care am comandat-o nu-mi vine, este mult prea mare...Îi pot returna si sa-mi primesc banii inapoi?

2 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Orice produs achizitionat la distanta se poate returna. Contacteaza-i urgent si expune-le problema, trimite-le poze clare in care sa se vada ca asa i-ai primit si ca ambalajul nu a fost deteriorat. Daca sunt o firma serioasa ti-i vor schimba cu unii buni de marime corecta sau iti vor restitui contravaloarea.