| anonim_4396 a întrebat:

am intrat pe site-ul ala de unde si-a luat HDGamingRO(Leo) mouse-ul(aliexpress) si am o intrebare: Scrie acolo Tel: si scrie Country Code - City Code - Tel Number; La country code si city code trebuie sa scriu 40? Mai precis aici : http://postimg.org/image/ka1quwc2n/

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Vezi cate caractere incap in casuta. Poate fi "40", "040" sau "0040". A doua casuta e prefixul localitatii (pentru telefonie fixa), iar in ultima se pune numarul propriu-zis.

| Ciprian_Sandu_1985 a răspuns:

Mai bine pui +40 si gata