| And4eisis77 a întrebat:

Salut Tpu.Am si eu o intrebare.Sambata la ora 17 am dat comanda pe altex.Am primit email de confirmare cu produsul comandat etc.Mai jos scria ca aceasta comanda va fi livrata la 24 de ore de la confirmarea si ca comenzile(scuzati cacofonia)date dupa ora 16 vineri sambata si duminica vor fi livrate marti.Azi adica marti nu am primit niciun mesaj de genul:Coletul dumneavostra va ajunge intre orele 10-17 la tine acasa. Vreau sa mai zic ca la o comanda precedenta am mai primit un mesaj:comanda dumneavoastra a fost preluata de curier.A doua zi am primit mesaj de la ei ca imi vor livra pachetul intre orele 10-17.De data asta nu mi au trimis asa.Imi vor mai livra comanda? Daca da, cand? Va rooog.Dau fundaaaaa

Răspuns Câştigător
| Ana7807820 a răspuns:

Asteptati pana la ora 17, dupa sunati din nou si daca tot nu va vine produsul la usa faceti o reclamatie pe site-ul lor sau telefonic.