| PuținConteazăNumele a întrebat:

Astazi ( 21 iulie ) pe la ora 12:00 am facut o comanda pe eMAG. Cand o sa imi aduca produsul acasa? Si cand ma suna? Ps. Am primit mail de confirmare. Multumesc
Ofer funda!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Vei primi produsul a 2-a zi dupa ce ai facut comanda. Curierul te va suna cu cateva minute inainte de sosirea produsului.

| Makovei_Iuly_1995 a răspuns:

O sa-ti aduca pachetul maine, sau daca esti aproape de sediul lor si azi! Mie mi l-au adus a doua zi!

| anonimatic a răspuns:

Cel mai probabil ti-l vor aduce maine. Eu am primit produsul la o zi, iar apelul telefonic l-am primit cu aproximativ 10 minute inainte sa ajunga curierul la domiciliu.