| Cristinel1994 a întrebat:

astazi am cumparat un mp4 din auchan si acu cand am ajuns acasa mi am dat seama ca mp4 are butonu de la volum rupt deslipit dupa placa (e in garantie) dar intrebarea mea este daca vor zice ca l am rupt eu si nu mi l vor schimba? nici macar nu l am folosit

Răspuns Câştigător
| LLLegolasSSS a răspuns:

Normal ca ti-l va schimba atat timp cat nu au trecut 48 de ore! Trebuie sa te duci cu tot cu Garantie sau factura ce mai ai tu pe acolo... SI NU UITA! ESTI CETATEAN EUROPEAN SI AI DREPTURI!winking

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Dezlipit,dezlipit,delipit,dezlipit,dezlipit
de pe,de pe, de pe, de pe, de pe, de pe

| horia2012 a răspuns:

Te duci maine cu bonul si garantia si o
sa-l schimbe.

| DEADEND a răspuns:

Asa-i cum spune LLLegolaSSS, Esti cetatean european si ai drepturi.

| TocilaSanziana a răspuns:

Parerea mea este ca normal ca ti-l va da inapoi! L-ai luat de cateva ore, adica de foarte putin timp, si este firesc sa iti dea altul. Sper ca te-am ajutat!