| Stefa0072004 a întrebat:

Salut TPU, ce bicicleta/trotineta electrica ai putea sa îți iei în domeniul Delivery? Adica autonomie 30km, și bicicleta în sine sa fie bună. Una dacă este de 1500-2000ron

Răspuns Câştigător
| MadalinDragos a răspuns:

Salutare.
Problema la bicicleta electrica este ca nu vei gasi una buna la 1500-2000 lei. O bicicleta electrica buna, second-hand chiar, sare de 1000 euro (am spus una buna si cu autonomie buna). La banii pe care esti dispus da ii platesti cel mai bine alegi o trotineta electrica. Sunt multe care iti indeplinesc cerintele la 2000 lei. Ai mai jos un link pe e-Mag in care gasesti trotinete cu autonomie 40 km.
https://www.emag.ro/......-9252706/c
Este drept, acestea sunt noi si sar putin de 2000 lei.
Dar este doar un exemplu pe baza caruia sa cauti aceleasi modele dar second-hand. Vei fi surprins ca sunt de vanzare si la 1300 lei si asta fara sa aiba prea multi km rulati.
Vezi modelele si apoi cauta pe OLX in orasul tau sau prin imprejurimi.
Mult succes.