| LoveIsLove4Ever a întrebat:

funda. pot gasi in carefour orhideea lumanari negre si rosii si daca nu unde pot gasi si cat costa?

2 răspunsuri:
| TheKings a răspuns:

Orhidea nu stiu daca vei gasi dar lumanari negre si rosii da.

| N1m1cSp3cial a răspuns:

Lumânări roșii vei găsii peste tot negre greu am văzut o dată când am fostbla târgul indagra de la Romexpo negre se fac cu vopsea neagra să știi, mai sunt alea de coacăze care sunt spre negru. Cel mai sigur găseștibla magazine de terapie și mai era un magazin de chestii rock în centru vechi dar nu știu dacă are sigur și ție ca băiat nu ți-aș sugera magie cu lumânări si cer minse pare feminin și sunt fată laughing ah și daca faci vraji de pe net multă baftă happy