| Nhamnhumhebhaaa a întrebat:

îmi puteți recomanda niste telefoane pana in 950lei eu m-am gândit la un Huawei p9 lte dar vreau si parerea voastra

Răspuns Câştigător
| ChiarEu2 a răspuns:

Eu am P9 lite de 1 an și ceva și merge bine până acum. Îl folosesc pentru poze (@tibexu pe Instagram ca să vezi sample-uri). Fă un efort și ia-ți P9 de pe OLX, e mult peste versiunea lite.

4 răspunsuri:
| XYZ02 a răspuns:

Cea mai buna varianta este P9 Lite, dar versiunea 2017 nu 2016.
https://altex.ro/smartphone-huawei-p9-lite-2017-16gb-dual-sim-black

| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Eu zic sa nu-ti iei Huawei, nu de alta dar nu prea faci afacere cu el..Si eu am avut, si nu mi se pare o investitie buna. Daca vrei un telefon bun si de durata, eu recomand Samsung.

| DragosteFelinar69 a răspuns:

Am Huawei p8 lite si sunt foarte multumit de el.recomand!

| Madalinn27 a răspuns:

Un Nokia 2000 de 30 de kg, e cel mai bun rolling on the floor il recomand cu incredere dar sa porti ceva de aluminiu cand vb la el rolling on the floor