| LassVegass a întrebat:

M-am tuns si eu scurt in parti si cu creasta lasata, fara breton cum se poarta acum, dar parul imi sta nasol sau cum se zice "lins de vaca" mai ales creasta.
Si daca o ridic cu gel e prea ridicata..nu stiu cum sa zic dar imi sta nasol!
Numai dupa primele 3zile de la tuns imi sta super dupa gata...sad
Ce as putea face sa-mi refac parul? Adica acum 1an nu era asa "lins de vaca" era normal
Ceva solutii, trucuri?
Ofer Fundaa! Heelp!

Răspuns Câştigător
| GmVenNo a răspuns:

Foloseste samponul head & shoulders anto dandruff shampoo sport-fresh, dupa care, amesteca gel cu apa ( apa sa fie pe jumatatea cantitatii de gel )
toarna in maini si manjeste pe toata mana, apoi incet, cu ajutorl unei perii iei fiecare fir la rand si ti-l ridici cat vrei!
Am avut exact aceeasi problema!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Foloseste fixativ.
Desi nu ti-l recomand.

| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns:

Simplu! Foloseste fixativ in loc de gel.