| hduejjdiwjs a întrebat:

Salut, TPU! Mi-am cumparat un Iqos Iluma One si este o oferta prin care ar trebui sa primesc 3 pachete de Terea gratis însa cand incerc sa primesc codul de revendicare imi spune ca nu am finalizat inregistrarea dispozitivului, dar eu am facut asta. A mai patit cineva?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ceva tot ai uitat sa completezi, ai trecut cu vederea.
Registreaza inca odata, dar cu mare atentie, sa completezi TOATE campurile si casutele necesare!
(deseori se neglijeaza bifarea acordului pentru regulament sau capcha).

| darrio2007 a răspuns:

Nu am patit-o dar cam miroase a țeapă. Bine că le-ai cumpărat produsul.