| ropsaDF a întrebat:

Salut TPU
Vreau sa imi schimb si eu biroul si vreau sa imi achizitionez/ comand un birou de gaming
Vreau si eu idei, poze, linkuri de unde pot sa cumpar si poze pentru idei de birouri...

1 răspuns:
| Anonima2310 a răspuns:

Cel mai pine ar fi sa il faci pe colț, unde sa iti incapa boxele, monitorul, jos unitatea, internetul, tastatura. Si toate cele! Banii ar putea fi o problema dar... Eu am bioul destul de mare si nu prea imi este de ajutor... Sper ca te-am ajutat! Poze nu am de unde sa-ti dau! Funda?