| Ema96 a întrebat:

Salut tuturor! Vreau sa imi cumpar un telefon Ma gandesc la Samsung Galaxy Note sau la Samsung Galaxy S3 dar inca nu a aparut in Romania dar is dispusa sa astept. Voi care dintre cele 2 ati alege? Si de ce? happy

2 răspunsuri:
| AlleMarie a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy Note.Mi se pare mai misto.(depinde de ce crezi tu)

| Beliinda a răspuns:

X. Eu una as alege Samsung Galaxy S3. happy. Am vazut la fina mea care e in Italia. si e superb. love struck. Il adooor si are multe aplicatii trasneet! Asta e parerea meaa. love struck.