| anonim_4396 a întrebat:

Un punct in Bucuresti unde se pot imprima tricouri personalizate? Vreau o locatie concreta, poate si o informatie legata de calitate/pret. Nu ma intereseaza site-urile online deoarece sunt in criza de timp. Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kodak. Se gaseste in majoritatea zonelor din Bucuresti si la un pret destul de accesibil. Bafta sa-l gasesti!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu stiu preturile, dar la BIG Berceni, la parter, axista o astfel de firma. Nu stiu alte amanunte.

| ombladon112 a răspuns:

Suna la cei de la www.TricouART.ro