| Ritska a întrebat:

Unde in Iași imi pot reincarca bricheta cu gaz? Este vreun magazin special pentru asta? Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Magazinele acealea mici cu reviste, ziare si tigari (nu stiu exact cum se numesc) din malluri sau magazine mai mari, precum Kaufland, au si benzina si gaz pentru brichete. Nu ti-o incarca ei, dar poti sa-ti cumperi gaz si sa ti-o incarci tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In magazinele tip confiscate stiu ca se gasesc tuburi de gaz. :)
http://www.tobaccoshop.ro/......arge_1.jpg

| Laura78 a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi un tub cu gaz, se gasesc in multe magazine. Cred ca ar fi mult mai avantajos decat sa ti-o incarce ei, la magazine specializate(de obicei)