| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ii fac un cadou mamei un telefon și nu știu cum să procedez în legătură cu abonamentul și plătirea avansului.
Cat ar fi avansul daca ar fi sa ii fac un contract de portare a abonamentului pe numele mamei mele și cat ar fi rata pe luna?
Rețeaua Orange mă interesează

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut! Daca vrei sa afli ce oferte de portare avem disponibile, putem trimite cererea ta de oferta mai departe si colegii din Vanzari te vor contacta cu mai multe amanunte.
In cazul in care esti interesat, te rugam sa ne scrii, in mesaj privat, adresa de e-mail si numarul de telefon de contact, localitatea si judetul, precum si daca vrei activarea ca persoana fizica sau juridica.

| OrangeHelper a răspuns:

Am trimis mai departe solicitarea cu numarul 127620759, colegilor nostri din Vanzari, urmand a te contacta pentru prezentarea unei oferte.