| ViLLy_4289 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar si eu o pereche de adidasi hi top.eu am 12 ani si port 38.accept si adidasi gen tenisi converse. dar vreau sa fie de firma ( Puma, Adidas, Nike etc ) cred ca a-ti inteles.am o pereche de blugi cu turu lasat dar adidasi nu am si trebuie sa imi iaubig grin astept raspunsurile voastre. pot cumpara si online si din magazin daca e.suma maxima: 150 ron

4 răspunsuri:
| ViLLy_4289 explică:

Eu doream sa imi arata-ti voi cevalaughing nu sa imi urati bafta.ms oricum

| ViLLy_4289 explică:

Ce sfat folositor tantilaughing ca nu stiam ca daca nu imi place ceva nu imi iaulaughing oricum eu mi-am gasit adidasi so.get a lifewinking

| Andreea_7104 a răspuns:

Da,sigur ca poti cumpara si de pe internet vezi si tu pretul si daca iti place. Poate gasesti ceva succes!

| Andreea_7104 a răspuns:

Auzi mai copile, du-te si cumpara cu mamica ta ca ea stie ce sati ea nu ceri parerea celorlalti...eu nu am nimic cu tine.Eu ti-am zis daca-ti place iei daca nu NU si poate nu ai nevoie de raspunsul meu dar eu am fost draguta sa iti raspund asa dar poate ca nu crezi asta asa ca PA!