| velicue a întrebat:

Salutare!

As vrea sa imi cumpar o pereche de adidasi, acum ca tot a venit primavara. Modelul pe care il vreau este Nike Blazer. Am gasit pe un site dar sunt pe mai multe culori si nu ma pot decide. Gasiti link aici http://www.teesch.ro/catalog?q=blazer

La fel nu pot alege daca low sau high. Astept argumente pro si contra.

Mersi

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Low pentru ca is mai pentru sezonul cald si dintre cele doua culori aleg bleumarineul ca e mai usor de asortat.

| SorinTudor a răspuns:

Mai bine i-ati Adidas NEO happy sunt calitativ mult peste nike