| MrEvil89 a întrebat:

de multe zile caut un produs pe care intr-un final l-am gasit http://www.storeofhandbag.com/? route=product/product&product_id=384 si doresc sa-l comand, problema e ca site-ul nu prea imi inspira siguranta mai ales de cand am aflat ca e un robots.txt.ce parere aveti despre site si despre o eventuala comanda de pe el?

Răspuns Câştigător
| Juni_Smecherutzu_1977 a răspuns:

Ca sa verifici, cand trebuie sa iti dai detaliile cardului, ar trebui sa fie un lacat verde unde este adresa siteul-ui... Asta inseamna ca este un site cu o securitate buna. Sper ca am ajutat